felfell

حضور مدیران شرکت فلفل زار در آئین افتتاحیه دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی اصفهان در شهرستان‌های نجف‌آباد و تیران و کرون

دکتر مرشدی گفت : فعال شدن دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی اصفهان در این دو شهرستان که قطب تولید و صادرات فلفل دلمه ایران به سایر نقاط دنیا است خبری مسرت‌بخش و امیدوارکننده برای فعالان اقتصادی این حوزه است.

به نقل از روابط عمومی شرکت توسعه و تجارت صنایع گلخانه‌ای فلفل زار جمعی از مدیران ارشد شرکت ؛ جناب آقای دکتر مرشدی و جناب آقای مهندس عرب پور میهمانان ویژه این آئین بودند .

دکتر مرشدی گفت فعال شدن دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی اصفهان در این دو شهرستان که قطب تولید و صادرات فلفل دلمه ایران به سایر نقاط دنیا است خبری مسرت‌بخش و امیدوارکننده برای فعالان اقتصادی این حوزه است . ایشان ضمن تشکر از زحمات رئیس محترم اتاق بازرگانی اصفهان جناب آقای گلشیرازی فرمودند این تمرکززدایی نویدبخش کاهش مشکلات احتمالی فعالان اقتصادی است و باید آن را به فال نیک گرفت .

همچنین ایشان در حاشیه این نشت جلسه‌ای با جناب آقای گلشیرازی و همکاران ایشان داشتند که با ذکر آسیب‌شناسی مشکلات اخیری که برای گلخانه داران و صادرکنندگان فلفل پیش‌آمده فرمودند این مشکلات ناشی از عدم وجود یک بازار بین‌المللی قوی با مالکیت ایران است  ، و از ایشان درخواست کرد که اتاق بازرگانی اصفهان به‌عنوان حامی تولیدکننده شرکت فلفل زار را جهت اجرا و پیاده‌سازی این موضوع یاری نماید تا با راهکارهای علمی و عملی متخصصان و دانشمندان شرکت توسعه و تجارت صنایع گلخانه‌ای فلفل زار  کامی در جهت تسهیل صادرات فلفل دلمه به کشور روسیه و سایر کشورهای منطقه برداشته شود .

منبع محتوا : فلفل زار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • دیدگاه‌هایی که حاوی توهین باشد منتشر نمی‌شود
  • از نوشتن حروف لاتین خودداری کنید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on reddit
Reddit
سایدبار Scroll To Top